< Ga terug naar home

Eerste Pilot in Ede!

 

De pilot draait nu zo’n 8 maanden en steeds meer ondernemers sluiten aan!

Deelnemers tot nu toe 

  1. Marcel de Heus, (De Heus Optiek) https://deheusoptiek.nl
  2. Evert-Jan van de Beek (Bij Mij) http://www.bijmij-ede.nl
  3. Jacky van de Pol
  4. Jan Paul van de Hoef http://www.makelaardij.com/keus-bedrijfsmakelaardij-bv
  5. Nicole de Heus, (De Heus Optiek) https://deheusoptiek.nl
  6. Lilyan van de Beek (Sfeer en Meer) http://www.sfeerenmeer-ede.nl
  7. Theo en Julia Hofstede (Paard van Troje) http://www.webvantroje.nl
  8. Arjan van Bruggen (Fotostudio) http://www.arjanvanbruggen.nl
  9. Kirsten ter Maten (BOOST conceptstore) http://www.boostconceptstore.nl
  10. Rene Bas (Bas Coiffures) http://bascoiffures.nl
  11. Monique en Diane (Apriori) http://www.apriori-ede.nl
  12. Jane Peelen (Allez Kitz) https://www.allezkitz.nl
  13. Auke Hertstein (Auke Tweewielers) http://auke.nl
  14. Sara Kakebeen (Sari Marijs) http://www.sarimarijs.nl
  15. Jordi Leeuwis (Only for Man) https://www.onlyformen.nl
  16. Jacques Ploeger (Juwelier Ploeger) http://www.juwelierploeger.nl/ede/index.php
  17. Jetty Oudekerk (Belisse Mode) http://www.bellissimamode.nl
  18. Chantal den Aantrekker (Boetiek Chantal) https://nl-nl.facebook.com/pg/boetiekchantal/about/
  19. Rene Bas (Bas Coiffures) http://bas coiffres
  20. Dick Egberts (LEFmixstore) http://lefmixstore.nl
  21. Jenny van der Hudding (Multivlaai) http://multivlaai ede
  22. Mia Ketelaar (H&M Ede) http://www2.hm.com/nl_nl/index.html
  23. Nicolette Pourquié (Perry Sport) http://www.perrysport.nl
  24. Jeroen (de Garage Ede) http://www.de-garage.com
  25. Carmen van Es (Flying Tigers)  https://nl.flyingtiger.com
  26. Jan Post (Reparatiewinkel PARTS NL-Ede) https://www.reparatiewinkel.nl
  27. Roel van Eyk (Bloembinderij Roel) http://bloembinderijroel.nl
  28. Joep Siepman (Velvet Music) https://velvetmusic.nl 
  29. Andre Erken (Goudpoort Juwelier) http://goudpoort juwelier
  30. Jet van der Hoeven (JET edelsmid) http://www.juweliervdhoeven.nl
  31. Erik de Groot (Moois voor ogen) https://mooisvoorogen.nl
  32. Ida (Maxlito Shoes) http://www.maxlitoshoes.nl
  33. Leo Kok (Vodafone) https://www.vodafone.nl 
  34. Leendert Houweling http://www.leenderthouweling.nl 
  35. Marco Dekker, Lounge http://www.lounge-ede.nl/nl/
  36. 2nd Chance , shows  & fashion, Mairea de Voos
  37. Beauty United B.V. / DE NIEUWE HUID WINKEL https://www.huidbehandelcentrum-ede.nl/index.php/1/startpagina
  38. DULANRestore shop.

 

FOOD & HORECA

  1. Arno Kleijer (Bij de Toren, eten en drinken) https://bijdetoren.nl
  2. Wouter Kamp (Rode peper & Basilicum)  http://www.rodepeperenbasilicum.nl
  3. Edwin van den Oever (Het Oude Politiebureau) https://www.hetoudepolitiebureau.nl
  4. Inge Overeem (Zuivelhoeve)  http://www.zuivelhoeve-ede.nl
  5. Raymond Scheerman (Effe Anders) http://www.effeanders-ede.nl
  6. Willy Titalepta (Willy’s2Go) https://www.facebook.com/Willys2Go/
  7. Evert-Jan van de Beek (Bij Mij) http://www.bijmij-ede.nl
  8. Wendy Visser (Estafette Odin) https://www.odin.nl
  9. Hendri van Varenkamp (Le Perron) http://www.leperron.nl
  10. Niels Kuijt (Stadscafe Oscar) https://stadscafeoscar.nl
  11. Patrick Gerritsen (Lunchcafe de Markt) https://lunchcafe-de-markt.business.site
  12. Leo van Essen (Restaurant Baron van Ede) http://Restaurant Baron van Ede
  13. Marlies Graveland (RUIG) http://ruigede.nl
  14. David Vink (Bernardo’s IJssalon) http://www.bernardo.nl
  15. EMJOY | de Gulle Gaper, Grotestraat 46, 6711 AM Ede
  16. Marloes (de Jonge Dame) http://jongedame ede

Ook sluiten aan: Malkander, Cultura, Cultuurfonds, Poppodium Astrant en Platform Edese Kunstenaars.

Verschillende relevante (lokale) bedrijven (Besam, Crop accountants) hebben hun medewerking toegezegd. Deze pilot heeft ook de steun en werkt samen met SBE, Levendig Centrum en gemeente Ede.

Enkele statements

  • Marcel de Heus: ‘Geweldig dat zoveel ondernemers dit samen gaan oppakken!’
  • Evert-Jan van de Beek; ‘Je ziet dat de klant steeds bewuster denkt en winkelt. We willen hier graag op in spelen’.
  • Arjan van Bruggen: ‘Natuurlijk speelt ook mee Groen is Poen, daar zijn we wel ondernemer voor, maar we kunnen niet meer om de klimaatproblemen heen’.
  • Johan Weiland (oud-wethouder Ede): ‘Prachtig initiatief van slimme ondernemers.’
  • Henriette Dillesen (Urgenda):’ Ik hoop dat we kunnen samenwerken in de toekomst.’
  • Felix Wigman (platform Binnestadsmanagement): Dit project loopt voor op de nieuwe omgevingswet.’
  • Annet Feenstra (H&M) ‘Het lijkt mij voor winkeliers een goede houvast en ook het gezamenlijk aspect zal zeker helpen’.